У п’ятницю 05.04.2024 до ДПТНЗ «Новороздільський професійний ліцей» завітали куратори кулінарного проєкту “ГраЇмо” від ГО “Культ Фуд” Євгена Клопотенка та дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ ) п. Наталя, п. Оля та п. Світлана, котрі в ігровому форматі навчали здобувачів освіти основам здорового харчування .
Учасникам було запропоновано пограти у вісім фанових ігор, які спрямовані на популяризацію здорового харчування. Дізнатися, з яких продуктів та інгредієнтів складаються корисні страви й за яким принципом їх потрібно обирати. А також опанувати правила формування денного раціону.
Проєкт “Граїмо” розрахований на молоде покоління, щоб усі підлітки усвідомили, що здорове харчування — це не про дієти. Здорове харчування розкривається через концепцію “здорової тарілки”, а це завжди про збалансованість, про вибір продуктів, розуміння того, що ми кладемо собі на тарілку і як це в комплексі впливає на наш організм.
Вдячні за таку корисну інформацію, приємні емоції та пропагування здорового харчування.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435674346_6707754712661457_7922391198202930474_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435668502_6707754709328124_1089136841234238167_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435683589_6707755919328003_3142055469429666142_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435575019_6707755922661336_1968840671827034626_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/436006930_6707755935994668_2595014326633948318_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435885888_6707756049327990_971082223702260001_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/423237543_6707756939327901_4962362720679107924_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435693743_6707756865994575_2978323711152380974_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435786390_6707756869327908_6981544839172956623_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435977032_6707757009327894_815105038971887522_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/436238495_6707757035994558_2267500258818513545_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435988957_6707757892661139_7057694609606986534_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435669947_6707757899327805_3097564572383654145_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435798730_6707757902661138_3792678053082646653_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435579422_6707758532661075_8930299270897094191_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435573975_6707759202661008_5900378048500738053_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435564961_6707759205994341_5288671223244531174_n.jpg)
No Comments