Голодомор… Це пам’ять навіки. Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. Учні Новороздільського професійного ліцею під керівництвом викладача історії Романович М. М. та викладача інформатики Козодой О. Б. провели історичний екскурс «З біллю у душі назад у минуле». Документальні факти, спогади очевидців та віршовані рядки про голодомор торкнулися душі кожного присутнього. Голод 1932-1933 – це рана, яка ніколи не загоїться… Маємо завжди пам’ятати: добробут і щастя народу може бути тільки у незалежній і соборній Україні!
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316172846_4957408304362782_2742100499389696539_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316266237_4957409527695993_4882395012909982596_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316670342_4957409521029327_6797685382956609807_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316548903_4957408874362725_8236720432452326876_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316671601_4957408894362723_2650397130425738510_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316961961_4957408887696057_1609156760143178867_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316689824_4957409524362660_792576106827201539_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316269700_4957410041029275_4771494515665070456_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316312502_4957411757695770_6960415228757030779_n.jpg)
No Comments