Щороку навесні Великий Кобзар – Т. Г. Шевченко приходить до нас і щороку новим, неповторним, незвіданим…
11 березня 2024 року у Новороздільському професійному ліцеї в рамках проведення Шевченківських днів викладач української мови О. М. Геряк провела літературну годину “Т. Г. Шевченко – новий та невідомий”.
Здобувачі освіти мали змогу почути справжній голос митця, відтворений за допомогою нейромережі, дізналися нові та невідомі факти з життя та творчості Великого Кобзаря, читали поезію, взяли участь у літературній вікторині.
Творчість Т. Шевченка завжди актуальна та важлива для кожного з нас.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-11_13-11-00-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-11_13-10-57.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-11_13-11-09-938x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-11_13-12-24-1024x486.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-11_13-11-17-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-11_13-11-06-768x1024.jpg)
No Comments