З 14 по 20 листопада 2022 року в Україні відбувається 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання. 15 листопада у ДПТНЗ «Новороздільський професійний ліцей» проведено виховний захід на тему: «Безпека дорожнього руху в умовах воєнного часу». Викладач спецтехнології Батранчук І. Л. та майстер виробничого навчання Волошанський Р. С. ознайомили здобувачів освіти з правилами поводження у транспортному засобі під час повітряної тривоги, навели статистичні дані ДТП на дорогах України починаючи з 24 лютого 2022 р. Учні переглянули презентаційний матеріал про безпеку дорожнього руху в умовах воєнного часу.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/315941356_4931341796969433_8246836416384608165_n-1.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/315957233_4931341770302769_1736598710805184362_n-1.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/315957492_4931341773636102_8435629162685306553_n-1.jpg)
No Comments