Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти в учнів уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
Здобувачі освіти зустрілися з інспекторкою ювенальної превенції Новороздільського відділу поліції Мар’яною Лях. Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у підлітковому середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу та кібербулінгу в сучасному суспільстві.
Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/424906460_6519170004853263_8336659393638079500_n-1.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/425307304_6519170314853232_4521020380409070646_n-1-1024x769.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/424977409_6519170578186539_428566901616077676_n-1.jpg)
No Comments