З нагоди святкування 129-ої річниці міжнародного волейболу у Новороздільському професійному ліцеї 20-21.02.2024 року відбулися внутрішньо ліцейні змагання з волейболу. Участь у змаганні взяли хлопці І – ІІІ курсів і збірна дівчат ліцею.
Усі ігри були цікавими і напруженими до останнього очка. І місце посіла команда юнаків з професії «електрозварник ручного зварювання», ІІ місце – юнаки з професії «слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій транспортних засобів кат. «В», «С». і ІІІ місце – збірна дівчат.
Вітаємо усіх призерів змагань, бажаємо подальших спортивних успіхів і готуємось до обласних змагань!
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/424949128_6515209855249278_6992234834923061017_n-891x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/424972075_6515210861915844_1441314195917340472_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/425254680_6515215005248763_6334568529207797273_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/425277243_6515213421915588_2593966210656948640_n-1024x650.jpg)
No Comments