Цього року 25 листопада Україна відзначає 90-і роковини голодомору-геноциду 1932–1933 років, масових штучних голодів 1921-1923 та 1946-1947 років, які забрали життя мільйонів українців. Штучно створений голод, акт геноциду українців став найбільшою трагедією за всю нашу історію.
Цьогоріч ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського режиму в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців.
Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.
Закликаємо людей всього світу засвітити вогник у домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в Перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися!
Нехай наша пам’ять стане дієвою!
ПАМ’ЯТАЄМО! ЄДНАЄМОСЯ! ПЕРЕМОЖЕМО!
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/405759544_6169043556532578_3946215053007408204_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/405759175_6169043309865936_2836132340912270623_n-871x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/405747535_6169043313199269_6665913635814212825_n-832x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/405763853_6169043303199270_6460248150863137267_n-715x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/405747405_6169043003199300_428173926384222799_n-709x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/405751421_6169043356532598_318348119118156759_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/405749489_6169043049865962_5201675744405561969_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/405512650_6170152376421696_6047454577456613368_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/405772313_6169043013199299_3008455119699731918_n-1024x755.jpg)
No Comments