Саме тому викладач професійно-теоретичної підготовки Г. Й. Богомолова та майстер виробничого навчання К. М. Михальчак 9 лютого 2023 р. провели майстер-клас по сервіруванню святкового столу і декоративному складанню серветок для учнів 8 – А класу Новороздільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4. Під час зустрічі панувала тепла, дружня атмосфера. Кожен з учнів зміг долучитися до складання серветок та повторити правила етикету за столом.
Колектив ліцею щиро вдячний за співпрацю керівнику освітнього закладу, а також здобувачам освіти за позитивні емоції.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/328705865_608389747789179_1841774654151618750_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/328766522_3311605659103754_8318504682663100922_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/328787567_584212616565928_7126090474602919305_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/328926827_512245870977133_743554416886049768_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/329651150_714952246852330_2191952341148349799_n-768x1024.jpg)
No Comments