Професійний старт – запорука успіху!
В останній день осені 2023 року наші Ліцеїсти – активні та креативні учасники гуртка “Професійний старт” у супроводі керівника гуртка Оксани Геряк та заст. директора з НВР Віри Білінської відвідали Новороздільський відділ Стрийської філії ЛОЦЗ.
Говорили про сучасні джерела пошуку роботи, джерела вакансій, послуги служби зайнятості.
Ознайомилися з Єдиним порталом вакансій з пошуку роботи та з сайтом Державної служби зайнятості.
Переглядали та аналізували вакансії на сайті work.ua, robota.ua та вакансії Нового Роздолу.
Міркували про те, яка робота найкраща?!
Дякуємо за змістовну та цікаву зустріч Оксані Ладанівській – в. о. начальника Новороздільського відділу Стрийської філії ЛОЦЗ та Руслані Притулі – провідному фахівцю з профорієнтації відділу кар’єрного консультування Стрийської філії ЛОЦЗ.
Гурток “Професійний старт” – допоможе кожному у пошуку роботи мрії!
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-2-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/4-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/7-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/5-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/6-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/8-1024x768.jpg)
No Comments