Наша українська земля завжди була гарною, бо чого тільки в ній немає : річки, озера, ліси, моря – вибрана Богом земля. З давніх давен українцям було властиве органічне єднання з світом природи. Люди намагались без потреби не зачіпати жодну рослину, жодного звіра.
На жаль, сьогодні ми втратили таку органічну єдність з природою. За це природа мстить своїм нерозумним дітям. Сьогодні над землею зависла небезпека екологічної катастрофи.
17 листопада ліцеїстами був проведений виховний захід :”Проблеми екології в Україні”, під керівництвом викладача біології та екології Буцяк О. М. та майстра в/н Дрозд О. І.
Учні Біловус О., Безушко С. (12 гр.), Яцик Б. (13гр),Гундер П. (32гр.) розкрили проблеми чистоти повітря, водойм, втрати дерев, виснаження озонового шару, токсичні відходи. Криса Н. і Джива С. (12гр.)прочитали вірші:”Україна”, “Ви знаєте, як липа шелестить» (П. Тичини),” Ще назва є, а річки вже немає”(Л. Костенко), а Горлата М. і Побран Х. (22 гр.) заспівали авторську пісню” Сумно, сумно аж за край”, показавши проблему нашого довкілля.
То ж бережімо, люди, землі, води, кожну квітку в лузі, деревце! Вбивцею не стань краси Природи! Пам’ятаймо завжди ми про це!
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/402400036_6154723857964548_1743116455320405522_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/402562756_6154723301297937_6780611521738473961_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/402341583_6154724347964499_5702300294266029076_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/402495811_6154724597964474_9058000141849584643_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/402467222_6154725011297766_1548936383971702487_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/402526411_6154726424630958_2614770101749050400_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/402660798_6154726881297579_3782278846280261789_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/402464484_6154727311297536_4048363805998883751_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/402481227_6154727644630836_1031824841859186100_n.jpg)
No Comments