Після запеклих боїв біля села із символічною назвою Перемога, поблизу Баштанки Миколаївської області, обірвалося життя військового радіотелефоніста СТЕЦЬКА ВОЛОДИМИРА БОГДАНОВИЧА, 1986 р.н., випускника Новороздільського професійного ліцею (2001-2004 н.р., професія “Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту автомобілів”).
Від імені колективу приносимо співчуття рідним та близьким
Вічна пам’ять захиснику України!
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/310926038_4812851785485102_6025426679425654421_n.jpg)
No Comments