Щороку 29 січня в Україні відзначають День вшанування пам’яті Героїв Крут. Цього року виповнюється 105 років з часу бою на залізничній станції Крут.
З метою вшанування пам’яті подвигу українських юнаків, які полягли за волю України, бібліотекар закладу освіти Гнатушок Л. Т. підготувала виховну годину «Крути – наш біль, наша історія і слава». Також здобувачі освіти переглянули й обговорили фільм “Крути 1918”.
Бій під Крутами – став символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну. Цей день назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї Вітчизни. День пам’яті Героїв Крут.
Вони боролися, щоб ми перемогли!
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/328538588_720285753054147_7593028205089870040_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/328576408_588790029250644_3171483914041302604_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/328501518_727023008809693_8577810469230092035_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/328632792_1563260404150735_5399076979910167698_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/328719168_1375163379966724_3532848338657946995_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/323131713_908858356788515_6881485220785858321_n-1024x663.jpg)
No Comments