22. 01.2024 року проведено бінарний урок виробничого навчання у групі 13 з професії «Офіціант, бармен» під керівництвом майстра виробничого навчання Михальчак К. М. та викладача професійно-теоретичної підготовки Богомолової Г. Й. Тема уроку : « Прийоми перенесення підносів. Відпрацювання техніки перенесення підносів». Учні тренувалися переносити підноси з навантаженням по колу, між столами. У процесі відпрацювання вправ учні вчилися чіткої, злагодженої ходи, тримати правильно руки та поставу.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/420073414_6389954114441520_8157327780328770120_n-771x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/420111140_6389954564441475_543728067767294884_n-771x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/420064278_6389954914441440_5915807892199752244_n-771x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/420073936_6389955311108067_6831875473538184341_n-771x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/420092319_6389955681108030_5398042104290572810_n-771x1024.jpg)
No Comments