26 жовтня Н.В.Кравців, практичним психологом ліцею, проведено просвітницько-профілактичний урок «Не смійся з мене».
Метою є профілактика та корекція нетолерантної, агресивної, насильницької поведінки, створення атмосфери уваги, співчуття і співпраці у дитячому колективі. Вправи, запропоновані Наталією Володимирівною, мають на меті підвищити рівень самосвідомості дітей, навчити їх вільно виражати почуття, встановлювати зв’язок із власним внутрішнім «я» та одне з одним, надати важливі знаряддя для формування необхідних навичок, створення небайдужого, толерантного середовища.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/312270629_4874494945987452_7557368544686385256_n-769x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/312933513_4874494962654117_5964128925780505013_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/312492765_4874494942654119_7763941666878835152_n-769x1024.jpg)
No Comments