Щорічно 21 лютого ліцеїсти та педагоги відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошено Генеральною конференцією ЮНЕСКО у 1999 році з метою привернення уваги суспільства до мовного питання. Організатори свята Король О. С. та Василенко Л. П. відзначили, що для України сьогодення цей день є надважливим та актуальним як ніколи, адже коли російський агресор прийшов на нашу землю «захищати рускоязичних», маємо довести усьому світові, що ми – вільна українська нація, яка має свою культуру, історію і рідну українську мову.
Також ліцеїсти мали можливість поглибити свої знання відомостями про рідну мову, взявши участь у пізнавальному мовознавчому квесті «Живи, рідна мово!». Зберігаймо та шануймо рідну мову, бо з нею наше майбутнє!!!
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/424867518_6514930055277258_3005468254457094549_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/424928553_6514930061943924_2546325276024078732_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/424958330_6514930065277257_1179644075902993133_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/424880140_6514930318610565_1893496004258843627_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/428498527_6514930505277213_154946854933044766_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/425426273_6514930781943852_5391106822538983829_n-768x1024.jpg)
No Comments