28 квітня 2023 року в рамках німецько-українського проєкту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» у Новороздільському професійному ліцеї відбулися два тренінги з питань соціального розвитку молоді «М’які навички для професійного розвитку». Спікером заходу був експерт проєкту п. Юрій Булик.
Мотивація – найкращий рушій самовдосконалення! Мотивували не лише здобувачів освіти, а й викладачів ліцею. Учні обирали свої цінності з-поміж запропонованих та додавали власні, тоді як наставники визначали цінності учнів, опираючись на власну думку. Після опрацювання анкет побачимо: чи ж співпадають бачення учнів та викладачів?
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/344724219_259509126439862_1385243630208463209_n-1024x766.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/344547420_956159468763281_2097396207619483372_n-1024x766.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/344717305_6360937937282699_3955939052079870480_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/344542971_2577181199104436_6919964656446381554_n-1024x766.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/344439682_1003699224122991_1574828753265429178_n-1024x766.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/344534827_753409826275652_9163462742645812423_n-1024x766.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/344534827_753409826275652_9163462742645812423_n-1-1024x766.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/667f70223162707252b17b8c7a4d642a.jpg)
No Comments