Напередодні професійного свята педпрацівники Новороздільського професійного ліцею відвідали Кохавинський монастир св. Герарда. У складний воєнний час молилися за воїнів, які захищають Україну від окупантів, за рідних та близьких, а особливо – за мир у нашій державі. Отець Михайло відправив молебень до Матері Божої у каплиці на чудотворному місці, а також провів екскурсію територією монастиря. Прочани мали змогу напитися цілющої води з відновленої криниці, що була засипана землею та закидана гранатами, а також помолитися біля ікони Матері Божої Кохавинської.
Дякуємо Богу та ЗСУ за таку гарну прощу.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/385439261_5960080150762254_2646456016089961313_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/385463284_5960080674095535_8523178436872908605_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/385461332_5960081264095476_5755651154255302861_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/385436479_5960081800762089_3521864715076800539_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/385435506_5960082600762009_5846540612134595940_n.jpg)
No Comments