Перший урок « Ми українці: честь і слава незламним» провели для першокурсників Тетяна Іванівна Плетеня та Оксана Миколаївна Геряк. Наша Україна – єдина і неподільна! Тому за подіями, які відбуваються в нашій країні з болем і надією стежать всі українці, все людство світу, бо за нашу Україну борються найкращі сини нашої Незалежної Суверенної держави, воїни, які захищають її цілісність, серед них є випускник нашого навчального закладу: Олександр Савосін, який був присутній на уроці та звернувся зі словами привітання до всіх присутніх.
Слава Україні!
Все буде Україна!
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/304745990_4720008691436079_8243517797189944816_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/304898910_4720003184769963_8312738544316613087_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/304766039_4720004768103138_2661154766539028960_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/304582357_4720003981436550_3230431422253028415_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/305069847_4720012798102335_5778289182301269283_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/305131304_4720008001436148_937733654419668410_n-1024x768.jpg)
No Comments