Учні ДПТНЗ «Новороздільського професійного ліцею» групи 12 «Кухар, кондитер», групи 14 «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій категорії «В», «С» виготовляють окопні свічки для українських захисників. Горять такі свічки довго, на них можна і чайник підігріти, й речі підсушити, і зігрітись у холодному окопі. Сьогодні виготовлені свічки передали воякам 8 батальйону УДА «Аратта» Новий Розділ.
Продовжуємо працювати на ПЕРЕМОГУ!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/315453256_4925524277551185_8658828637958190851_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/315682852_4925524177551195_7725271875124070156_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/315643515_4925524180884528_6331201615327575026_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/315775887_4925524080884538_7487992379048555127_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/315553508_4925524174217862_6581041197004770134_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/315654618_4925524344217845_5532953567220132704_n.jpg)
No Comments