«Козацькі забави» – це завжди свято, котре загартовує здобувачів освіти, як фізично, так і морально. Це довели першокурсники, котрі показали свою міць, витривалість та жагу до перемоги.
«Тризубівці» навчали як потрібно проводити евакуацію пораненого під час бою, а учні гуртка з пішохідного туризму демонстрували переправу через заболочену місцевість.
Цьогоріч свято було особливе ще й тим, що під час його проведення збирали кошти для допомоги на лікування та протезування бійцю 77 десантно-штурмової бригади Белановичу Ігорю ( його брат Беланович Володимир навчається у ліцеї). Було розіграно призи: котильйон та браслет з бісеру, виготовлений Т. Плетенею, і прапори, які пошила О. Батранчук. Усі виручені та зібрані кошти буде передано матері бійця.
Змагання завершились на позитивній ноті. Перемогла команда 15 групи. Усі учасники свята смакували «козацькими канапками з салом, оселедцем та ковбасками»
Наближаємо перемогу разом!
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та підтримувати фізичне здоров’я!
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387862792_6006049846165284_892321245075472465_n-1024x751.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387829047_6006049826165286_1875830650125204767_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387863177_6006049802831955_3836922779249970493_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387869703_6006050126165256_4333664488418900515_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387865316_6006051706165098_6192570624099544977_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387839104_6006051742831761_7585571289098573569_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387851580_6006051736165095_1129708788127499073_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387852174_6006052299498372_8153874666260362384_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387843298_6006053426164926_271183847724396951_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387848434_6006053459498256_1198000775139552801_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387842408_6006055082831427_475903217567095244_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387837350_6006055119498090_8240613703176525895_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387856975_6006054992831436_2561796324993114795_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387837921_6006055159498086_2316628897819594747_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387826101_6006055239498078_6572729985793423151_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387835711_6006055386164730_8969752495470515533_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387833225_6006055446164724_4590678270062502270_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387777078_6006055326164736_3063664580308094981_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387845470_6006056702831265_2999061760803013530_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387790087_6006056719497930_1224595785180217705_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387826162_6006056742831261_1598011950869326355_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387871209_6006056999497902_4193580168572382696_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387874154_6006057719497830_6905179739069193659_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387864895_6006058716164397_6287185599944548636_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387858661_6006058749497727_7045536209778268254_n-1024x475.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387846574_6006049759498626_5961058527218404536_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387784971_6006058732831062_7201614456341843398_n-1024x678.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387858003_6006059409497661_4843435728552851945_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/387859651_6006059412830994_6942233219840184938_n-1024x768.jpg)
No Comments