У ліцеї відбулись « Козацькі забави», впродовжих яких ліцеїсти мали змогу проявити свою силу, спритність, швидкість, кмітливість, уважність, витривалість. Конкурси: «Сильна рука», «Втеча з полону», «Підтягування», «Перетягування канату», «Бій півнів», «Транспортування потерпілого на ношах» та інші – принесли учасникам багато позитивних емоцій та переживань. У підсумку: 1 місце – 15 група «Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»; 2 місце – 14 група «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій категорії «В», «С».
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314333922_4894807450622868_6430022477437679758_n-1.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314347135_4894807437289536_6482174775165530485_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314099720_4894808117289468_2912105093779944660_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314096071_4894814217288858_6025558295111390780_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314546567_4894814490622164_3398603899845303731_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314519400_4894814847288795_3227323248343187013_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314411773_4894809017289378_1816931247556270402_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314406615_4894810343955912_6962830257435429920_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314435717_4894810320622581_2724602068493930274_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314412277_4894810307289249_6970246290391489064_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314474145_4894810310622582_1268250817075413331_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314469232_4894821747288105_8573752318606105923_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314489378_4894820700621543_5023538980092530868_n-1.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314489378_4894820700621543_5023538980092530868_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314497041_4894813943955552_2181577812993085250_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314541451_4894812523955694_6311085585557012639_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314136417_4894812813955665_8526457359573828694_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314411637_4894813207288959_2315701798994826242_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314343479_4894815047288775_2295064942581184672_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314340415_4894815463955400_3450674281178055637_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/314047069_4894815253955421_1359067521979217975_n.jpg)
No Comments