22 січня український народ відзначає День Соборності України з нагоди Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в 1919 році.
“Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України” – оголошено в Універсалі Директорії УНР.
Боротьба продовжується. У котрий раз маємо довести, що Україна Вільна, Соборна та Незалежна. Істина залишається незмінною – сила України та українців в єдності.
Виховну годину на тему “Нехай нерозмежованою залишається навіки” провела викладач історії М. М. Романович.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/327172511_572768827741972_217781894524305859_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/323429683_909095967203726_1611580186886808920_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/327279986_570646101583189_1624921041112058170_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/323434652_629744942292589_311421572214681391_n-768x1024.jpg)
No Comments