Новий 2023- 2024 навчальний рік стартував! На подвір’ї Новороздільського професійного ліцею гамірно, адже навчальний заклад поповнився не тільки першокурсниками, а й учнями Новороздільського професійного ліцею будівництва та побуту.
Директорка ліцею Оксана Труш наголосила: «Минулого року ми пережили тривоги, страх, іноді навіть відчай та розчарування. Навчились жити і працювати під час повітряних тривог. А сьогодні ми відкриваємо нову сторінку ліцейного життя, де наші цілі стають вищими, а вдосконалення – безмежним».
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів, полеглих у боротьбі за свободу, цілісність і єдність нашої держави, поклали квіти до алеї Небесної сотні.
Першокурсники скали Присягу , а викладачка Галина Богомолова виступила з привітальним словом- зверненням до всіх учнів «…бути справжніми людьми та патріотами своєї держави – України»
Щиро вітаємо працівників ліцею, учнів та їх батьків з початком нового 2023-2024 навчального року!
Безпечного всім навчання та мирного неба над головою !
Слава ЗСУ! Миру та Перемоги!
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/373650807_5854037691366501_390785540557237079_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/374774175_5854050921365178_5301657188287131405_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/373650245_5854050314698572_4110679852718960458_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/374733030_5854045468032390_6275917375373471941_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/374729423_5854041728032764_8985033175942211398_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/373601836_5854040554699548_3255732530649733083_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/374768693_5854039831366287_7713287211672931312_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/374740341_5854038828033054_2431230588112121585_n.jpg)
No Comments