11 квітня 2024 року здобувачі освіти ДПТНЗ “Новороздільський професійний ліцей” відвідали Новороздільський відділ СФ обласної служби зайнятості.
Ліцеїсти мали зустріч з представницею компанії Fujikura Automotive Ukraine п. Оленою. Ознайомилися з особливостями праці на даному підприємстві. Говорили про особистість майбутнього працівника.
Також п. Оксана, представниця Новороздільського відділу СФ обласної служби зайнятості, розповіла про мікрогранти для бізнесу: як отримати гроші для власної справи.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_12-58-40-1024x486.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_13-03-44-1024x486.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_13-00-15-486x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_13-02-15-1024x486.jpg)
No Comments