У результаті бойового зіткнення та масованого артилерійського обстрілу на Донеччині загинув випускник ДПТНЗ «Новороздільського професійного ліцею» Мазепа Тарас Михайлович 1980 року народження. Навчався у ліцеї з 1995 по 1997р. за професією «Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання». Тепер Захисник берегтиме нас із небес.
Розділяємо з рідними скорботу й біль з приводу непоправної втрати.
Світла пам’ять і вічна слава Герою!
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/308482138_4777433352360279_5110445609279379050_n.jpg)
No Comments