Змагання за ІІІ Кубок Захисників України з техніки пішохідного туризму вперше відбулися у ДПТНЗ “Новороздільський професійний ліцей”, залишивши приємні спогади та неповторні емоції! Адже учасники змагань проявили неабияку кмітливість, винахідливість, спритність і довели, що заслуговують отримати першу у своєму житті нагороду за відвагу.
У програмі змагань – в’язання вузлів, встановлення та зняття намету, траверс схилу, навісна переправа, переправа по паралельних перилах, маятник, проходження «болота» по купинах, жердини, накладання джгута і пов’язки. Опісля всі смакували кулішем, які приготували учні з професії “Кухар-кондитер”, і мохіто, яке приготували офіціанти-бармени.
Хочемо привітати команди переможців:
1 місце – команда “Нескорені”,
2 місце – команда “Кажани”,
3 місце – команда “Залізна кров”.
Вітаємо переможців та учасників змагань з вдалими стартами! Висловлюємо подяку організатору змагань Богдану Мироновичу Іваницькому.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/350933464_576137367992969_4732880019156615618_n-1024x683.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/351120689_768133248108866_1991559804753719753_n-1024x683.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/351475778_1954694914871732_7931548014758074526_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/351536010_3498862700435571_6255693981202669257_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/352225676_672315151394089_3363943702559567744_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/351352951_1833235870404679_5940052690835904654_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/351490151_236641992446012_2754817699510650859_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/351360566_213122448231680_1287422821550461372_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/350955040_563616425845227_6066924075220147093_n-1-1024x683.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/350793623_569767861906104_3888269050354072365_n-1024x683.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/351109894_1033886128293516_6094484763713132423_n-1024x683.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/351107346_790308662673001_4325574103465379492_n-1024x683.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/350929333_1470216620479166_4176409739654694236_n-1024x683.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/351116848_780456256991969_8882521100876391161_n-1024x683.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/351124066_263527322874038_573473878699571209_n-1024x683.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/350855092_887233809738245_7939220669372450081_n-1024x683.jpg)
No Comments