Три з половиною роки навчання у Новороздільському професійному ліцеї для групи № 42 «Кухар, кондитер» закінчились. Позаду державна пробна кваліфікаційна робота, де кожен показав, що кухар повинен вміти готувати швидко, вміло й якісно, володіти не тільки вишуканими смаками, а й фантазією, креативністю та схильністю до творчості.
Вже від завтра на новоспечених кваліфікованих робітників чекають робочі будні, де зіткнуться вони з новими викликами сьогодення. Проте, ми впевнені, що наші випускники з легкістю подолають будь- які труднощі та не раз потішать нас своїми кар’єрними здобутками. У цей нелегкий час зичимо вам здоров’я, затишку та миру.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/322962356_2379381225551297_8129707753156979700_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/323042451_1352095138663524_6176744855690020608_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/323046348_532900918889964_1625297743809144734_n-1.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/323046348_532900918889964_1625297743809144734_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/323100646_919119062835570_1405596380342884387_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/323280519_655313709712568_9023250350180419486_n.jpg)
No Comments