29.09.2022 у Новороздільському професійному ліцеї до Дня фізичної культури і спорту викладачами фізвиховання Паращаком Б. Є. та Роман О. М. проведено змагання з настільного тенісу серед учнів першого курсу. І місце зайняв Ковалик Микола (14 гр.), ІІ – Прудивус Андрій (14 гр.), ІІІ – Макулов Руслан (15 гр.). Кращим серед груп ТУ був Панькевич Степан (115 гр.).
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися!
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/310386181_4806956572741290_4961011500177278402_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/310446569_4806956579407956_1443635527652219080_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/310514126_4806956832741264_2152605358729925714_n-1-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/310533849_4806956879407926_8449139111940743928_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/310552312_4806956982741249_4469150345220924054_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/310590379_4806956716074609_4847817165389311828_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/310642893_4806957006074580_1164094953993069246_n-768x1024.jpg)
No Comments