1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Головна мета – звернути увагу суспільства на цю проблему. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка.
Здобувачі освіти та педагоги ліцею приєдналися до заходу в рамках відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом , адже це важлива нагода для поінформованості молоді про проблеми ВІЛ/СНІДу, проблеми людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, звільнення від наркотичної та алкогольної залежності.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407385392_6194513320652268_4358360383947960872_n-1024x810.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407458209_6194513133985620_551221750710287511_n-929x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407391033_6194513130652287_5154477220936482710_n-1001x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407387807_6194513120652288_4263339023844607665_n-1024x936.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407409617_6194513333985600_8274421312317114893_n-1024x618.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407398394_6194513570652243_1625262578596471510_n-1024x981.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407385493_6194513353985598_3015144902943325535_n-1024x935.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407380928_6194513593985574_7750306702958730848_n-1024x896.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407424210_6194515247318742_769390079736345087_n-681x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407435059_6194513810652219_2654899039776965354_n-768x1024.jpg)
No Comments