У час, коли в Україні йде війна, ми ще більше повинні піклуватися про інформаційну безпеку.
Саме тому з нагоди Дня безпечного інтернету (Safer Internet Day) 7 лютого 2024 року у ліцеї відбувся освітній захід на тему «Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час».
Учасники заходу дізналися:
– як захистити кошти на платіжній картці;
– як захистити акаунти та пристрої: смартфони та комп’ютери;
– які існують актуальні схеми шахрайства у воєнний час;
– як здійснювати безпечні онлайн-покупки;
– як захистити фінансовий номер телефону.
Під час заходу були використані матеріали, розроблені експертами Національний банк України та ТАЛАН – центр фінансових знань Національного банку України в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/425847825_6456332834470314_7404383620332559065_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426030542_6456332837803647_5374316847548860253_n-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426654899_6456332831136981_4277557441449248828_n-768x1024.jpg)
No Comments