Наприкінці березня нашу громаду втретє відвідали волонтери з Італії, на чолі з Marco Tibaldini головою товариства вчителів історії Італії. У складі делегації були також медики та вчителі.
Організовуючи візит, Марко хотів побачити звичне життя нашої громади, щоб дізнатися про нас та Україну більше.
Отож, побували і у ДПТНЗ “Новороздільський Професійний Ліцей” де наші учні-кухарі показали свої вміння. Детальніше у Неймовірні зустрічі італійців у Новороздільській громаді.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/337288234_1386777382057821_1478069634104931364_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/337686258_729275342266104_5831741438351209634_n-1024x768.jpg)
No Comments