Мирославо Іванівно, у цей святковий день, ми від щирого серця вітаємо Вас з ювілеєм. Багато років Ви працювали на благо навчального закладу. Ваша праця гармонійно поєднувала в собі жіночу мудрість, інтуїцію, досвід. Професійний підхід допомагав втілювати в життя плани.
Бажаємо щоб кожен день приносив Вам радість і посмішку, у Вашій оселі завжди було затишно і світло, у душі панував мир і спокій, а поруч були дорогі серцю люди.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/332014952_1862486240752215_8110429054624407786_n-624x1024.jpg)
No Comments