Англійська є універсальною мовою спілкування, значно покращує життя тих, хто нею володіє, дозволяє вільно спілкуватися з людьми різних національностей, почувати себе комфортно в умовах сьогодення.
19 березня 2024 року у ДПТНЗ ” Новороздільський професійний ліцей” викладач англійської мови, української мови та літератури Оксана Геряк провела показовий урок з англійської мови на тему: “Спорт у нашому житті. Улюблений вид спорту”.
Основна мета уроку формування в учнів комунікативної компетентності через обговорення вибору та захоплення певним видом спорту. Ліцеїсти виконали інтерактивні завдання; удосконалили уміння працювати у групах, парах; розвивали навички читання та аудіювання.
Здобувачі освіти вкотре переконалися в тому, що знання англійської мови має безліч переваг. Ну і як же без нагород? Для мотивації та хорошого настрою кожен отримав приз.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-19_12-31-58-4-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-19_12-31-57-768x1024.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-19_12-31-58-7-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-19_12-31-59-5-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-19_12-31-58-6-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-19_12-31-59-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-19_12-31-58-8-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-19_12-31-59-4-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-19_12-32-00-2-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-19_12-32-00-1024x669.jpg)
No Comments