Сучасне суспільство повсякчас взаємодіє між собою, не завжди позитивно, тому таке явище, як булінг зустрічається дуже часто. За даними дослідників, 70% дітей в Україні стикалися з різними проявами булінгу як спостерігачі, або як жертви. З метою запобігання булінгу в Новороздільському ліцеї соціальний педагог ліцею Ірина Черничук провела тренінг для здобувачів освіти «Булінг – що це таке і як з ним боротися». Підлітки ознайомилися з видами та проявами насильства у навчальному закладі, висловили власну думку щодо цього явища та навчилися розрізняти конфліктні ситуації та булінг. На конкретних прикладах з казок з’ясували яким чином булінг присутній в повсякденному житті та зрозуміли, що відповідальність за агресивні дії наступає навіть тоді, коли агресор вважає себе безкарним.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/403728580_6165265536910380_4489896315564709301_n-1-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/403729862_6165265533577047_1961707957072278966_n-1-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/405001224_6165264443577156_4437583129862698238_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/402664110_6165265080243759_353930431247375848_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/405006595_6165265086910425_2081999341878690783_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/405027267_6165265083577092_7883959680635906209_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/403728580_6165265536910380_4489896315564709301_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/403729862_6165265533577047_1961707957072278966_n-1024x768.jpg)
No Comments