З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні проходить другий етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП». Викладачем професійно-теоретичної підготовки І. Л. Батранчуком проведено заняття на тему: «Безпека на транспорті в умовах воєнного стану».
Обговорили стан автомобільних доріг у час воєнного часу, правила поведінки у транспортному засобі, коли звучить сигнал «Повітряна тривога», рекомендації для водіїв, котрі рухаються в організованих евакуаційних колонах.
Завершуючи заняття, Іван Львович наголосив: «Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху. Наше життя та здоров’я – це наша відповідальність»
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/402411120_6136246136478987_7249104669477106972_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/402214649_6136248739812060_4834840992072486417_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/402357556_6136250186478582_2250565277192148870_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/401001900_6136249576478643_8346143730585942447_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/402234819_6136257503144517_3423780450710429821_n.jpg)
No Comments