Педагогічна діяльність завжди була і є перенасиченою стресогенами. Професія «педагог», інакше «робота серця і нервів» , вимагає буквально щоденного, навіть повсякчасного витрачання величезних душевних сил. Уміння володіти собою, тримати себе в руках – один з головних показників діяльності педагога, від чого залежать і його професійні успіхи, і психологічне здоров’я. Арт терапія і стала в нагоді для звільнення від негативних емоцій. Тренінг з елементами арт терапії «Техніки підтримки психологічного здоров’я педагогів» став оазою приємних емоцій та нових вражень. Занурившись у світ мистецтва, педагоги вчились розкривати свої емоції, позбавлялись впливу стресових ситуацій, удосконалювали навички спілкування та взаємодії.
Потужне професійне коло додало кожному впевненості у власних силах, наповнило творчою енергією, натхненням та ресурсами! Разом – ми сила! Маленькими кроками до ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316129060_4936384986465114_8466643111008990921_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316117538_4936384989798447_7522584613459876577_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316257555_4936384983131781_4741073487948307204_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316103023_4936384966465116_5477691209123021348_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316211034_4936385409798405_5356570171281237338_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316131273_4936385956465017_8081549617178087402_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316310290_4936385756465037_2093017565329429164_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316240298_4936385576465055_6752632783197943763_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316174421_4936385163131763_8998884523108459317_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316269431_4936385436465069_7022747454037968810_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316238366_4936385199798426_6638087087027375837_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/316204010_4936404829796463_4163375235640463688_n-768x1024.jpg)
No Comments