Схилімо голови в пошані
Нехай почують небеса,
Що наші ангели герої
Живуть у зранених серцях.
20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Історія нинішніх подій в Україні щодня викарбовує нові імена героїв – захисників держави у книзі вічної пам’яті. На її сторінках назавжди залишаться спогади про тих, хто загинув під час Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні та тих, які гинуть у наш час.
«Ангели, які тримають небо», вечір пам’яті у ДПТНЗ «Новороздільський професійний ліцей», був проведений керівниками гуртків Л. М. Томащук та М. М. Іваницьким.
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/332123291_1235333577337683_5181766698152802554_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/332181411_5853611908057449_923515762113832099_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/332098893_508118591394532_5726986865662993587_n-1024x661.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/332095754_739233947767578_7650712735881488874_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/332174334_715326556903900_1638630751925651890_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/332118686_3008856929424004_1816991931979333165_n-1024x588.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/332256285_1360835381369694_6499375850472595490_n.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/332130658_517440643637050_6747653723918176218_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/332208156_1138042440206327_8213757084031970213_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/332098873_728819182207126_4689326171742506551_n-1024x768.jpg)
![](http://nrproflicey.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/332163843_1383786879121056_609246143337121962_n-1024x668.jpg)
No Comments