Сторінка психолога

Доброго дня гостям і  відвідувачам сайту!

Я вважаю, що психолог – не чарівник, не супер-людина, а лікар душі, дороговказ на життєвому шляху. Психологу приписують здатність «прогнозувати», «бачити наскрізь людину», «вгадувати думку», «пророкувати долю», взагалі, таке враження що від психолога вимагають постійно якогось дива. Але, це взагалі не так: місія «провидця», «чарівника» чи ворожки психологу не личить.
Психологічна допомога – це завжди робота і співпраця двох: психолога і учня, психолога і педагога. Це творчий процес, де є місце
для радості, ейфорії, нудьги і безвиході.
Мені приємно, що Ви завітали на сайт і сподіваюсь, що зможете знайти корисну для Вас інформацію.

Поради педагогам:
Щоденник позитивних рис

Психологи неодноразово стикаються з тим, що велика кількість людей звертають свою увагу в першу чергу на свої недоліки: не просто їх шукають, а вишукують, запам’ятовують, збирають, колекціонують… Це – неправильно. Якщо ви хочете рухатися вперед, починайте колекціонувати свої сильні сторони, вивчайте свої переваги. Почніть щодня писати десять своїх нових переваг і умінь. Перші дні буде складно, потім ще складніше, а через кілька днів відбудеться… напевно, це можна назвати «просвітлення»: ви зрозумієте, що можете розповідати про це просто без перерви.

Порядок-реагування-на-випадки-булінгу-цькування-у-закладі-освіти

Корисні-посиланння

Порядок-подання-та-розгляду-заяв-про-випадки-булінгу-в-закладі-освіти

План заходів