Інформація

Інформація для Вступників
Правила прийому
до Державного професійно–технічного навчального закладу “Новороздільський професійний ліцей”
на 2018 рік
Відкрити 
На початок сторінки

Новороздільський професійний ліцей
запрошує на навчання у 2017-2018 навчальному році

Інформація для Учнів

  • Зарахованим на навчання до ліцею учням виплачується стипендія в розмірі 490 грн. Відмінникам в навчанні розмір стипендії 713 грн.
  • Учням, які потребують житла надається гуртожиток.
  • За роботи, виконані учнями в процесі виробничого навчання та виробничої практики виплачується заробітна плата в розмірах, встановлених нормативними документами.
  • Термін навчання в ліцеї зараховується до загального безперервного трудового стажу.
  • Кожний ступінь та форма навчання мають свою завершеність і підтверджуються документами встановленого зразка.
  • Випускники ліцею відповідно до їх освітньо-кваліфікаційного рівня отримують кваліфікацію “кваліфікований робітник” з набутої професії відповідного розряду (категорії). Випускники ліцею, яким присвоєно кваліфікацію “кваліфікований робітник” видається диплом.
  • Диплом кваліфікованого робітника з відзнакою видається випускникам ліцею, які мають не менше 75% навчальних досягнень високого (ІV) рівня (10, 11, 12 балів) з усіх предметів та професійно–практичної підготовки, а з інших предметів, що зазначаються у додатку до диплому, достатнього (ІІІ) рівня (не нижче 8 балів), і за результатами державної кваліфікаційної атестації мають високий (ІV) рівень (10, 11, 12 балів).
  • Учням, які не закінчили повного курсу навчання, але за результатами кваліфікаційної атестації їм присвоєно робітничу професійну кваліфікацію, та учням, слухачам, які пройшли індивідуальне чи курсове навчання, видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації встановленого зразка.
  • Випускникам ліцею, які здобули повну загальну середню освіту, видається атестат про повну загальну середню освіту.
  • За досягнення високих успіхів з предметів загальноосвітньої підготовки випускник ліцею, який здобув повну загальну середню освіту, може бути нагороджений в установленому порядку золотою медаллю “ За високі досягнення у навчанні” або срібною медаллю “ За досягнення у навчанні”.

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок використання коштів, передбачених на виплату стипендій, для надання матеріальної допомоги та заохочення учнів Державного професійно-технічного навчального закладу “Новороздільський професійний ліцей” на 2017-2018 навчальний рік
Переглянути
 

На початок сторінки

Інформація для педпрацівників
Методична робота:
Методична комісія викладачів та майстрів сфери ресторанного господарства

Корисні посилання:

MON  Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
PTO Веб-портал Професійно-технічна освіта в Україні
Освіта.ua
 ПТО_Львівщини
 «Методичний портал»
 Освітній портал Львівщини


На початок сторінки