Бути здоровим – модно

Гуртожиток – це простір, де молодь готується до життя і повноцінно живе ним. І саме молодь потребує особливої уваги, усвідомлення нею цінностей здоров’я, розуміння визначальної ролі здорового способу життя та формування індивідуальної поведінки кожної людини на цих засадах.
Важлива роль у цьому належить психологічній службі ліцею, яка разом з адміністрацією планує і реалізує різні напрямки профілактичної роботи.
Спільно з молодіжною організацією «Рух Життя», яка дає можливість учням одержувати інформацію про фізичне і духовне здоров’я людини, захист законних соціальних, економічних, освітніх, національно – культурних та інших суспільних інтересів учнів, в березні в гуртожитку ліцею учні моделювали проблемні ситуації на тему «Батьки і діти – конфлікт поколінь», організували рольову гру «Пізнай своє «Я», вікторину «Лихослів’я – ознака низького інтелекту», провели бесіду «Якщо вирішив кинути палити».
Психологічна служба ліцею бажає учням успіхів у житті, упевненості під час прийняття рішень, міцного здоров’я і добробуту.Залиште відповідь