“Друзі запрошують друзів” – день відкритих дверей у ліцеї

12 грудня в Новороздільському професійному ліцеї відбувся День відкритих дверей. Цього річ він проходив у форматі Андріївських вечорниць під гаслом: “Друзі запрошують друзів”. Гостями ліцею були учні: Новороздільської ЗОШ І-ІІІ ст №2, Новороздільської СШ І-ІІІ ст. №4, Новороздільської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 , Новороздільського НВК ім.В.Труша, Тужанівської ЗОШ І-ІІ ст.
Насамперед учні шкіл та їх наставники побували на ознайомлюючій екскурсії навчальним закладом. Відвідали майстерні та навчальні лабораторії. Стали безпосередніми учасниками майстер-класів з професій: “Офіціант, бармен”, “Кухар, кондитер”, “Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій категорії “В”,”С”.
Про важливість професії “Кравець”переконувала майстер виробничого навчання Батранчук О.Я., учні ліцею продемонстрували власноруч пошиті моделі одягу.
Довів, що професія кухаря не тільки смачна, а й цікава Юрій Краївський (12гр.). У формі справжнього шеф-кухаря виголосив перед присутніми клятву. 
Учні ліцею не тільки вміють приготувати, а й подати – це “Офіціанти, бармени”, які виступили з піснею про свою професію на мотив пісні популярного гурту “Казка”.   Боднар Данило (34гр.) заінтригував усіх запитаннями-загадками про професію, якій навчається. А це    “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій категорії “В”,”С”. З чарівного мішечка дістав автомобіль та комплект слюсарного інструменту, які подарував переможцям: учню Новороздільської ЗОШ І-ІІІст №2 та учню Новороздільської ЗОШ І-ІІІст №5.
Електрозварники ручного зварювання розповіли про важливість своєї професії, показавши, що умілими руками можна зробити квітку навіть з металу.
У актовій залі зустріла гостей директор ліцею Оксана Миколаївна Труш, яка донесла до присутніх важливість професійно-технічної освіти, особливо в умовах сьогодення.
Учасники театрального гуртка “Лицедії” запросили усіх на сучасні Андріївські вечорниці, які, судячи за оплесками залу, вдались на славу.   Після вечорниць гості мали змогу поласувати смаколиками, які приготували кухарі й офіціанти.
Ознайомитись з виробами гуртка “Оберіг” та творчими роботами професії “Кравець”.Залиште відповідь