Найдорожчий скарб на світі

У ліцеї відбулася святкова  лінійка присвячена найдорожчій людині для кожного з нас – матері.

Мама, матуся, ненька – скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. І справді, час рікою пливе, але вороття назад немає. І скільки не було б нам: 5, 25 чи 50 – завжди потрібна мати, її ласка, її погляд.

На підтвердження цих слів прозвучала пісня Скрябіна « Мама» у виконанні Андрія Кузика та Роберта Людкевича,  учнів 12 та 14 груп. 1

Учні 14 групи Василь Демочка та Назар Дзера розповіли про історію виникнення Свята Матері. 2

Ірина Крисько заспівала пісню «Мамин оберіг»4

Поетичними творами присвяченими матерям поділилися Степан Гамдзій 7  та Володимир Брик  3,  учні 14 групи.

Доречною була пісня, яка пролунала із вуст Іванни Кіс учениці 32 групи «Будь здорова мамо» 6

Монолог Наталії Михальчак «Мама», який прочитала Ірина Крисько, заставив кожного з присутніх в залі відчути свою провину перед своєю найріднішою людиною і водночас  вдячність за її безмежну любов.

А доповнила монолог Лілія Намазова, учениця 31 групи піснею «Мамина молитва»8

Про Матір-Україну на долю якої випав важкий тягар у час національного відродження, про Матір- Небесну, Богородицю Діву, до якої ми звертаємося щодня в молитві, просячи заступництва і допомоги, а також про Матір- Земну, до якої кожен з нас несе в собі любов, розповідали нам ведучі Анна Дедишин (гр. 22) та Роберт Людкевич (гр. 14) 10.

На закінчення до присутніх учнів звернувся викладач спецдисциплін Іван Батранчук:

“Пам’ятайте, кожному з вас Мати подарувала найцінніше – життя. Вам жити і дарувати життя іншим. Хай завжди, скрізь і всюди зігріває вас і освітлює вашу життєву дорогу полум’я символічного факела життя, і де б ви не були, пам’ятайте, що в цьому полум’ї – життя материнського серця.

Мати – це берегиня домашнього вогнища, яке зігріває душу дітей теплом, ласкою, щирою любов’ю. То ж бережіть, пам’ятайте, любіть і шануйте своїх матерів!”

11

Свято підготували: Іван та Оксана Батранчуки та Роман ВолошанськийЗалиште відповідь