Літературна кав”ярня “Нам час дарує добру зустріч”

…час подарував добру зустріч. 31 березня, у влаштованому творчим колективом Новороздільського професійного ліцею та Бібліотеки на Бамі малесенькому осередку Королівства Вишуканого Смаку й Приємного Товариства, дарували хвилини кавового смакування. 
А якими вишуканими, інформаційно-цікавими, літературно-мистецькими ковтками споживали каву! І все це супроводжувалося відеопрезентаціями, вміло коментованими педагогами ліцею.   Прислухалися до їсторії кави, отримували поетичну кавову насолоду від “Барвистих”, пізнавали невідоме про каву, збагачувалися знаннями нетрадиційного використання кави… і отримували гормон щастя… бо всі стали кавовими художниками. Власні шедеври ще довго вабитимуть ароматами кави художників-аматорів.  
А ще – на запрошення львівських батярів і краль ми гуляли львівськими вуличками і вдихали пахощі квіткарок ( колектив драм.гуртка “Маска” БДЮТ з талановитим керівником ЛІЛІЄЮ ТОМАЩУК);
На власні слова АНДРІЯ КУЗИКА та музики групи класних пацанів звучав легенький рок ( досить вдало)!  Всі вони- теперішні учні чи випускники ліцею, тим самим підкресливши виховний потенціал закладу.
А ще – емоційно захоплювалися панно “Вона” 
АННИ ДУБРОВІНОЇ- талановитої новороздільчанки, роботи якої презентувала Бібліотека на Бамі.Приємно, що у малесенькому Королівстві Вишуканого Смаку зібралися творчі педагогічний колектив БДЮТ,особистості міста, майстер з мокрого валяння Ніна Безпята, автор ексклюзивних робіт ( ляльки-мотанки і квіти) Наталя Гуменна, презентація виставки якої попереду. 
Кожен додому повертався із закладкою до книги, серветкою-смайликом від педагога пані Оксани, листівкою-рецептом приготування кави, власним ароматним малюнком, а, головне, кавовим настроєм!
А дарували його присутнім Творчий колектив: ГАЛИНА БОГОМОЛОВА, СВІТЛАНА ФАРТУШОК, ОКСАНА БУРМИЧ, ОКСАНА ГЕРЯК  , а ще офіціанти ОЛЕГ та ПЕТРО! 

Допис з сторінки “Бібліотеки на Бамі”. Світлини можна переглянути у facebook за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.176374839421618.1073741835.111406642585105&type=3Залиште відповідь