Нехай весна торкнеться ніжно ваших душ …

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, одягаючись у зелень, квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, коли все пробуджується, оживає, набирає сили, жінок всього світу вітають з чудовим святом 8-го Березня.
Ось і у нашому ліцеї представники сильної статі згуртувались аби привітати прекрасну половину людства з міжнародним жіночим днем.
Ведучі свята Семків Василь та Українець Андрій звернулись до жінок: Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Продовжили їхню думку Дзера Назар та Роберт Людкевич. 
Першим музичним подарунком для усіх присутніх був «Весняний вальс» у виконанні Софійки Плетені та Вікусі Юрко. 
Теплишин Іван та Івашкевич Назар звернулись зі словами вдячності до найдорожчих нам людей , адже «все що ми в житті умієм – то є перемоги наших мам…»  Ковальчук Роман та Гусак Віталій привітали тих, хто працює на освітянській ниві,  а Палінчак Петро і Шайнога Іван – усіх дівчат. 
У жінці є сила, яка дивує чоловіка. Вона може справитися з бідою і винести тяготи життя. Вона бореться за те, у що вірує. Повстає проти несправедливості. Вона віддає всю себе на благо сім’ї. Вона плаче від радості за своїх дітей. Радіє успіху друзів. Вона знає, що поцілунок і обійми можуть зцілити розбите серце. У неї лише один недолік: вона забуває про свої достоїнства … На фоні презентації про жінок нашого ліцею викладач Тетяна Плетеня зачитала вірш «Я просто жінка…»,

а про омріяну весну заспівала Кіс Іванка. 
У переддень жіночого свята, жартівливою сценкою «Подарунок для тещі» Мартинів Іван та Пришляк Богдан нагадали чоловікам, щоб не забули привітати зі святом весни жінку, котра займає не останнє місце в їхньому сімейному житті… 
На завершення свята художній керівник Михайло Іваницький та майстер виробничого навчання Василь Плетеня словами пісні побажали жінкам: 
Нехай весна торкнеться ніжно ваших душ,
Нехай промінням сонце вам серця зігріє,
Нехай всі квіти вам у ноги упадуть,
А доля лагідна дарує вам надію,
Що у житті від нині буде все гаразд,
Що не захмариться уже над вами небо,
Що в серце радість ще повернеться не раз
І ангел крилами пригорне вас до себе.Залиште відповідь