На крилах кохання

У  стінах Новороздільського професійного ліцею відбулося свято «На крилах кохання». Розпочали його несподівано, розсипаючи на всіх блискітки щастя та радості закохана пара нашого ліцею     Івашкевич Назар (24 гр.) та Дидишин Анна (22 гр.) .

Ведучі: Савостьянов Ростислав  та Кіс Іванна(32 гр.) розповіли стародавню легенду про походження Дня Святого Валентина та цікаво і весело вели свято. 

Розвеселила усіх сценка «Знайомство по Інтернету», у якій головну роль виконував Кузик Андрій (12 гр.), який хотів знайти свою половинку, а його обраницями стали: американка(Ірина Круглова), німкеня (Наталя Дзівак,12 гр.), іспанка (Ірина Крисько,11 гр.), росіянка (Юля Зозуля,12 гр.) та українка (Депутович Вікторія,11 гр.).

Психологи : Роберт Людкевич (15 гр.) та Юля Зозуля дали поради, як утримати біля себе своїх коханих.

Епізод із життя щасливої пари, які разом уже 20 років продемонстрували Кузик Андрій та Людкевич Роберт.

Розважальною програмою для учнів стали конкурси : «Поїдання морозива», у якому перемогла пара: Івашкевич Назар і Дидишин Анна; «Танець з кульками» , обидві пари впорались  на відмінно (Роберт Людкевич та Ірина  Крисько і Кузик Андрій та Ірина Круглова). Учасники конкурсів були нагороджені подарунками.

Пісні виконували: Назар Івашкевич («Ти моя»), Ірина Крисько («Чекай»), Наталя Дзівак та Юля Зозуля («Гітара»), Андрій Кузик («Королева»), який показав ще й свої артистичні дані.

Судячи з оплесків, усім дуже сподобалося свято і всі поринули у це яскраве і світле почуття… КОХАННЯ!!!Залиште відповідь