Архів для Січень, 2022

Маланка у ліцеї

Споглядали та насолоджувались педпрацівники Новороздільського професійного ліцею « Маланкою».  Дзвінка коляда, гучні музики та театральне дійство вразило кожного з присутніх. Щиро дякуємо театральному гуртку «Маска» та їхнім керівникам Лілії Томащук та Людмилі Верес за привітання та святковий настрій напередодні Старого Нового року. Вітаємо всіх з прийдешнім святом. Хай добро, достаток, щастя не обійдуть боком. Мир у сім’ях ваших буде радість? розуміння. Процвітання вам бажаєм, здоров’я й везіння.

Зима прийшла і свята привела”.

І справді: взимку майже щодня – свято. Педпрацівники та здобувачі освіти ліцею цими днями перенеслись у новорічно-різдвяну казку. Про свята зимового циклу розповіли Оксана Батранчук, майстер виробничого навчання та Наталя Кравців, психолог, які зі скрині діставали атрибути кожного з свят і пригадували розповіді своїх бабусь. Учасники гуртка «Лицедії» театралізували одне з найвеличніших, найсвітліших та найяскравіших християнських зимових свят, яке приходить у світлі зірок, у сяйві свічок та в супроводі щирої колядки –Різдво Христове. У цей особливий для кожного християнина час, директорка ліцею Оксана Труш привітала всіх присутніх з прийдешніми святами. Нехай проміння Вифлеємської зорі осяє наші душі й серця світлом миру, а дзвінка коляда, лунаючи в кожній родині, наповнює нас радістю величного торжества.

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 42 групи Мирославу Лукомську та викладача української мови та літератури В. М. Білінську  за зайняте третє місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка.

Вітаємо!

Вітаємо переможців обласного заочного фестивалю-конкурсу творчих учнівських робіт краєзнавчо-патріотичного спрямування “Батьківщина мого серця” за зайняте перше місце в номінації “Вивчення невідомих сторінок історії моєї Батьківщини” з роботою “Частинка Франції на теренах Розділля”. Керівник Олександра Козодой, викладач, та Роксоляна Граб учениця 12 групи “Кухар, кондитер”.

 

Оновлення!

Напередодні новорічно-різдвяних свят здобувачі освіти Новороздільського професійного ліцею з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій категорії «В», «С» отримали подарунок: костюми та футболки, завдяки «Німецько-українському проєкту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні». Щиро дякуємо за матеріальну підтримку ліцею в рамках Німецько-українського проєкту координатору в Україні Андрію Яніву!

Увага!

З метою профілактики травматизму на об’єктах залізничної інфраструктури рекомендуємо ознайомитися з роз’яснювальними роликами, що розміщені на YouTube каналі за посиланням:

1. «Бережи себе» – https://youtu.be/vdlMFywC9Ms .
2. «Безпека на залізниці» – https://youtu.be/7GZ_XVY9neE .
3. «Безпека дітей на залізниці» – https://youtu.be/wyjDI97PyCU .
4. «Зірки про безпеку на залізниці» –
https://youtube.com/watch?v=CV4lek9oMGU.
5. «Безпека на залізниці» – https://youtu.be/K7cH3_Xpr0s .
6. «Безпека дітей на залізничному транспорті України» –
https://youtu.be/Wkk5e29_y40 .
7. «Правила безпеки на залізниці» –
https://youtube.com/watch?v=gKZ5SHX2s_Q .

Ми – проти насильства

В рамках інформаційної кампанії “16 днів проти насильства”, з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства, Національною службою створено даний відеоролик “Ми – проти насильства” https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=sFY0Dg6gEEI&feature=emb_logo