Архів для Грудень 4th, 2020

День Вчителя – це свято, яке дарує гарний настрій, багато посмішок, пісень, жартів, іноді навіть сюрпризів. Учні Новороздільського професійного ліцею під керівництвом Король О.С. та Кріль М.Б. щиро вітали своїх наставників з професійним святом. З їх уст линули слова подяки за нелегку щоденну працю, за сердечність, доброту. А педагоги (Кравців Н.В., Богомолова Г.Й., Батранчук О.Я., Іваницький М.М.) гумористичною сценкою «Спільнота анонімних вчителів» довели, що вони, незважаючи на всі труднощі, які виникають під час навчального процесу, люблять свою роботу.
Дорогі педпрацівники! Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день залишиться з Вами на весь навчальний рік. Зі святом Вас!

Книга – це один з головних засобів навчання та розвитку. Спілкування з книгою допомагає оволодіти знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. На початку навчального року відбувається запис «першачків» Новороздільського професійного ліцею до бібліотеки. 30 вересня у Всесвітній день бібліотек здобувачі освіти з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій категорії В,С» мали змогу ознайомитися з роботою бібліотеки, а також з обраною професією через виставку «Вивчай свою професію».
Зустріч закінчилась реєстрацією нових користувачів.

ВИХОВНІ ГОДИНИ ПО-НОВОМУ

Спілкування під час виховних годин, зважаючи на сьогодення, проходить на свіжому повітрі, де у «зеленому кабінеті» вільно та невимушено можна отримати рішення на будь-які питання.
Нiщо не цiниться так високо в життi, як справжня дружба, єдiсть групи, адже група ліцеїстів — це маленький свiт , в якому вони навчаються, спiлкуються, вирiшують проблеми, як свої, так i колективні.
Тому у кожній групі ліцею обирається актив: староста, заступник, тощо. У перші дні навчання здобувачі освіти групи №12 з професії «Кухар, кондитер», навчаючись та спілкуючись, разом з практичним психологом Кравців Н.В. та майстром в/н Михальчак К.М. обговорили правила поведінки в ліцеї та визначили лідерів- активістів групи, заповнюючи відповідні анкети.