Архів для Грудень, 2020

Виклик сьогодення

4 листопада відбулася інструктивно-методична нарада з питань дистанційного навчання. Обговорювали питання про особливості використання технологій дистанційного навчання в різних формах здобуття освіти, а саме, «змішане навчання» та як зробити його ефективним, використовуючи онлайн-ресурси. У нараді взяли участь викладачі загальноосвітніх предметів, спецпредметів та майстри виробничого навчання. Підготували нараду М.І.Хомин-методист, Бурмич О.О.- викладач інформатики.

Тиждень КУЛІНАРІЇ

Є продукти, про дивовижність яких не напишеш у двох рядках, настільки вони гарні. Таким є гарбуз – яскравий сонячний подарунок осені та універсальний продукт, який варто полюбити кожному, хто хоче смачно поїсти і одночасно отримати заряд бадьорості, гарного настрою і краси.
Гарбуз став основним інгредієнтом страв тематичного тижня кулінарії, присвяченого Міжнародному Дню кухаря та кулінара. Гарбуз на грилі, а також смажений та тушкований використала майстер виробничого навчання Коник Н.Й. у салатах. Рецептом одного з них хочемо поділитись:
Гарбуз-200 гр.
Рукола-100гр.
Буряк-50гр.
Помідор-80гр.
Фета-100гр.
Горіх-25гр.
Гарбуз посмажити на олії з часником. Буряк відварити. Салатна заправка: соєвий соус, мед, лимонний сік, оливкова олія.
Кілька цікавих ідей подачі салатів продемонстрували майстри виробничого навчання: Гарасим М.Д. , Дитко О.С, Хомин Н.Ф. Викладач спецдисциплін Гнатів В.В.розповіла про смакові властивості гарбуза та поєднання з іншими приправами та прянощами. Учні дегустували страви та брали участь в оформленні салатів.

З ДНЕМ КУХАРЯ!!!

Кухня — це мистецтво, а професійні кухарі — справжні віртуози. Вітаємо наших майстрів виробничого навчання та всіх тих, хто має хоч якусь професійну приналежність до професії кухаря , з Міжнародним днем кухаря та кулінара! Нехай кожен день дарує нові ідеї і рецепти фантастичних страв. Нехай від Вашої майстерності всі будуть у захваті . Готуйте з любов’ю, і успіх чекає вас неодмінно. Величезне спасибі за вашу працю і дар приготування страв!
Зображення може містити: 7 людей, including Катерина Михальчак, Natalia KonukGavan and Наталія Хомин, люди стоять, текст та їжа

У ліцеї вже стало традицією показати свою спритність, витривалість, швидкість, силу духу у спортивних змаганнях «Козацькі розваги». «Сильна рука», «Втеча полоненого», «Підтягування» , «Бій півнів», «Транспортування потерпілого» , перетягування канату, командні естафети – все це подарувало прекрасний настрій учасникам, створило позитивну атмосферу азарту, де відчувався дух згуртованості і дружби між учасниками.

 

Вітаємо!!!

Вітаємо команду «Баланс» Новороздільського професійного ліцею у складі : Лукомської Мирослави, Раделицького Андрія, Сеника Ернеста, Козел Софії за зайняте ІІ місце у територіальних змаганнях 22-го чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг».

День Вчителя – це свято, яке дарує гарний настрій, багато посмішок, пісень, жартів, іноді навіть сюрпризів. Учні Новороздільського професійного ліцею під керівництвом Король О.С. та Кріль М.Б. щиро вітали своїх наставників з професійним святом. З їх уст линули слова подяки за нелегку щоденну працю, за сердечність, доброту. А педагоги (Кравців Н.В., Богомолова Г.Й., Батранчук О.Я., Іваницький М.М.) гумористичною сценкою «Спільнота анонімних вчителів» довели, що вони, незважаючи на всі труднощі, які виникають під час навчального процесу, люблять свою роботу.
Дорогі педпрацівники! Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день залишиться з Вами на весь навчальний рік. Зі святом Вас!

Книга – це один з головних засобів навчання та розвитку. Спілкування з книгою допомагає оволодіти знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. На початку навчального року відбувається запис «першачків» Новороздільського професійного ліцею до бібліотеки. 30 вересня у Всесвітній день бібліотек здобувачі освіти з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій категорії В,С» мали змогу ознайомитися з роботою бібліотеки, а також з обраною професією через виставку «Вивчай свою професію».
Зустріч закінчилась реєстрацією нових користувачів.

ВИХОВНІ ГОДИНИ ПО-НОВОМУ

Спілкування під час виховних годин, зважаючи на сьогодення, проходить на свіжому повітрі, де у «зеленому кабінеті» вільно та невимушено можна отримати рішення на будь-які питання.
Нiщо не цiниться так високо в життi, як справжня дружба, єдiсть групи, адже група ліцеїстів — це маленький свiт , в якому вони навчаються, спiлкуються, вирiшують проблеми, як свої, так i колективні.
Тому у кожній групі ліцею обирається актив: староста, заступник, тощо. У перші дні навчання здобувачі освіти групи №12 з професії «Кухар, кондитер», навчаючись та спілкуючись, разом з практичним психологом Кравців Н.В. та майстром в/н Михальчак К.М. обговорили правила поведінки в ліцеї та визначили лідерів- активістів групи, заповнюючи відповідні анкети.