Архів для Березень, 2019

27 березня у Новороздільському професійному ліцеї пройшла атестація педагогічних працівників

Шевченківські дні у ліцеї

Тарас Шевченко…Наш рідний, незабутній, величний, недосяжний і близький… Пильний вартовий, що на сторожі нашого слова стоїть і десятиріччями нагадує нам, хто ми і що ми, «чиїх батьків діти». А тому, як і щороку, проходили Шевченківські дні у ліцеї, щоб не просто вшанувати пам’ять «великого Кобзаря», а всім серцем відчути його невмируще слово.     Слово Кобзаря звучало з уст: Майкович Вероніки(12гр.), Раделицького Андрія (12гр.), Щіпного Богдана (14гр.), Верещук Андріяни (22гр.), Лаврів Петра (15гр), Литвиненка Олександр а(25гр), Любченко Марти (32гр.),  Мацьків Романії (22гр.), Ревер Вікторії (13гр.) Степаняка Руслана (35гр), Стрілець Надії (33гр.).

День відкритих дверей

13 березня Новороздільський професійний ліцей гостинно відкрив двері для учнів шкіл міста та району. На початку зустрічі перед присутніми виступили директор ліцею Труш О.М. та заступник директора з НР Калінчук С.В. , які розповіли про престижність робітничих професій та сьогодення ліцею.       Учасники театрального гуртка «Лицедії» подарували мистецький настрій, представивши гостям розважальну шоу програму «Усмішки весни». В програмі: веселі мініатюри, гумор, пісні.
Гості здійснили оглядову екскурсію навчальним закладом і мали можливість бути безпосередніми учасниками майстер – класів: з професії «Кравець» – «Прихватки своїми руками для кухні», з професії «Офіціант, бармен» – «Приготування фондю та молочних коктейлів», з професії « Кухар, кондитер»- «Смаження різноманітних млинців».      Великим попитом користувались млинці зі шпинатом. Кухарі, кондитери й офіціанти, бармени пригостили гостей смаколиками: мафінами, кондитерськими виробами та безалкогольними напоями.     Майбутні абітурієнти мали можливість сісти за кермо автомобіля та зробити шов за допомогою зварювальних напівавтоматів.
Щиро дякуємо всім , хто відгукнувся на наше запрошення. Чекаємо всіх, хто хоче отримати робітничу професію та яскраве студентське життя!

Конкурс фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання»

26 лютого 2019 року у Новороздільському професійному ліцеї відбувся конкурс фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання»: «Зварювання – мистецтво, якому підвладні метали», який проходив у два етапи:
І-й – теоретична частина (тестові завдання),
ІІ-й – практична частина (зварювальні роботи).
Змагалися учні І-ІІІ курсів навчання. І та ІІІ місця вибороли учні другого курсу: Афонін Андій та Абрамів Святослав. Друге місце – Степаняк Руслан, учень третього курсу. Всі учасники та переможці були нагороджені грамотами, призами та смаколиками.