Архів для Вересень, 2016

Батьківські збори

   Батьківські збори – як військовий парад. Кожен раз вимагається наново демонструвати свої можливості. Краще, щоб наочно. А головне батьківське питання завжди одне і те саме: що відбувається з моєю дитиною в навчальному закладі.
18 вересня у Новороздільському професійному ліцеї відбулися батьківські збори.1       Невимушений, емоційно забарвлений виступ директора ліцею Хомин Мирослави Іванівни створив доброзичливу атмосферу в залі.
На зборах обговорювали питання харчування, організацію навчально-виховного процесу та побуту учнів, які проживають в гуртожитку, зайнятості  в позаурочний час, відвідування занять, проведення виробничого навчання та виробничої практики, виробничої діяльності тощо. Виступ директора супроводжувався показом слайдів про ліцей.
 Мирослава Іванівна запросила батьків до співпраці, наголосила на важливості їхньої ролі у вихованні та розвитку дітей.2

На завершення директор ліцею подякувала батькам за увагу, за кроки назустріч дітям і педагогам.
Особливо приємно, що серед батьків були колишні випускники, які сьогодні привели своїх дітей опановувати професійне навчання. Батьки продовжили жваво обговорювати і обмінюватися думками та враженнями від ліцею в групах.
В роботі зборів приймали участь всі педагогічні працівники, закріплені за групами, а також заступники директора: Буцяк Василь Федорович, Калінчук Сергій Володимирович та Труш Оксана Миколаївна.

Перший урок «Від проголошення незалежності до нової України».

Велична і свята, моя ти Україно
Лише тобі карать нас і судить.
Нам берегти Тебе, Соборну і Єдину
І нам твою історію творить.

  1 вересня в актовій залі НПЛ відбувся перший у новому навчальному році урок, присвячений 25-й річниці з Дня проголошення незалежності «Від проголошення незалежності до нової України» під керівництвом викладача Король Оксани Степанівни.17   Ведучі Зозуля Юлія (уч. 22 групи) та  Дидишин Анна
(уч. 32 групи) пригадали присутнім події чверть столітньої давності, які змінили хід нашої історії, адже шлях до незалежності був тяжкий і тернистий.16   Присутні переглянули фрагмент фільму «Від проголошення незалежності України». З якого дізналися про те, як розпочиналася історія незалежної України та про людей, у чиїх руках була її доля.26    Доповненням до фільму стала презентація «Від проголошення незалежності до сьогодення» при перегляді якої присутні мали змогу побачити усі кроки творення незалежності. Визначні та трагічні події, якими жила Україна впродовж 25 незалежних років, але, мабуть 25 років для історії  зовсім небагато. Україна. Стиснувши зуби від болю і втрат, йде дальше і кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Помаранчевої революції, революції Гідності, Євромайдану, заради чого пожертвували своїм життям Герої Небесної сотні, та тисячі воїнів. Які на, жаль, гинуть і сьогодні у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави, серед них і наші земляки.
Окрасою уроку була пісня у виконанні учениці  гр.12 Лаврінців Руслани, 18та вірші у виконанні  учениці 32 групи Данилів Ольги.19  Свою любов до рідної землі учні висловили у побажаннях, 21які записували на символічну карту, яка мала назву «З любов’ю до України».22   Під пісню у виконанні Наталі Дзівак (22 гр.) 25учні, взявшись за руки, утворили коло, тримаючи державний прапор,24що стало символом стійкості та єдності народу.

День знань

 

   День знань в ліцеї зібрав учнів, педагогів і батьків.
Адже професійно-технічна освіта – це щоденна потреба, сенс та спосіб нашого життя.
Cвяткову  лінійку відкрили Дидишин Аня  та  Людкевич Робертякі привітали всіх присутніх з початком нового навчального року та Днем знань.1  Заступник  директора Калінчук Сергій Володимирович запросив на святкову лінійку наших нових учнів першокурсників, які ввійдуть у велику ліцейну родину.

2   Щорічно сім’я ліцеїстів тепло зустрічає нове поповнення – першокурсників. Безперечно,  це урочистий і хвилюючий момент для кожного з них, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання та самостійного життя.3

4Квіти до пам’ятного знаку Т.Г. Шевченка поклали  кращі учні ліцею Данилів Ольга та Кузик Андрій (гр. 22).6 Отець Ростислав благословив ліцеїстів та педагогів на добрі справи у навчанні та праці в новому навчальному році.7    Директор ліцею  Хомин Мирослава Іванівна привітала усіх присутніх з початком нового навчального року та з Днем знань та побажала учням успішного навчального року, натхнення, наполегливості, ініціативності, працьовитості, впевненості у своїх силах та урочисто вручила учням почесні грамоти   за перемоги в обласних конкурсах  спортивних змаганнях, за досягнення високих показників в навчанні та активну участь у громадському житті ліцею.8 Упродовж свята звучали пісні, присвячені 25-річчю незалежності України у виконанні Крисько Ірини        (21 гр.) та Дзівак Наталі (22 гр.). 11

За традицією старшокурсники привітали учнів 1-го курсу з входженням в ліцейну родину та прочитали для них заповіді  першокурсників.12

 Першокурсники дали обіцянку підтримувати традиції ліцею, успішно навчатися та брати активну участь у громадському житті ліцею.13Свій авторський вірш прочитав учень першого курсу
Данило Бондар (гр.14).15Веселий дзвінок сповістив про завершення свята та запросив учнів на перший урок.14